Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tanec téhle neuvěřitelně šikovné holčičky pobavil na YouTube už miliony lidí. I vy si ho zamilujete!

+ Další 2 fotografie
Skladbu Respect vydala soulová zpěvačka Aretha Franklin v roce 1965 a slavila s ní velké hitparádové úspěchy. O pět dekád později si na ni taneční číslo střihla také skupina tří dívek a výsledek je neméně zdařilý.

Známé úsloví, hojně používané v anglicky mluvících zemích, říká, že „bílí lidé neumějí tančit“. Co je na něm pravdy, necháme k posouzení na vás. Minimálně bílé děti ale tančit umějí, o čemž jsme se přesvědčili už několikrát.

Také tentokrát pro vás máme další video, které se stalo obřím virálním hitem a jenom na YouTube si za tři dny vysloužilo více než sedm milionů zhlédnutí. Na Facebooku, kde bylo publikováno jako první, se počet pohybuje dokonce až za hranicí dvaceti milionů.

Co je na něm tak úžasného? Hlavně bezprostřednost a profesionalita, se kterými si to dává prostřední ze tří tanečnic, šestiletá Johanna Colon. Společně si děvčata střihla číslo na skladbu Respect Arethy Franklin.

A to je taky náš vzkaz malé slečně: Respekt!

Související články

Další články