Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Tanec prezidenta Zemana s Monikou Babišovou měl nechutnou dohru, říká Alex Mynářová

Tanec prezidenta Zemana s Monikou Babišovou měl nechutnou dohru, říká Alex Mynářová
Zdroj: Facebook
+ Dalších 16 fotografií
fotogalerie
Na charitativním plese na Pražském hradě se sešli přátelé prezidenta Miloše Zemana (75) a premiéra Andreje Babiše (65). Prezident Zeman vyzval k tanci také Moniku Babišovou (45). Ta prezidenta neodmítla, tančili spolu valčík. Ples na Hradě má ale nechutnou dohru.

Prezident Miloš Zeman (75) s první dámou Ivanou (54) už popáté pořádali na Hradě charitativní ples. Mezi prominentními hosty se objevili premiér Andrej Babiš (65) s chotí Monikou (45), Zemanova dcera Kateřina (26), Jaroslav Faltýnek nebo kancléřský páreček Alex a Vratislav Mynářovi (52).

Zeman tančil s Monikou Babišovou

Miloš Zeman při zahajovacím proslovu vyzval k tanci také Moniku Babišovou. "Loni mi dala Monika Babišová košem. Měla dlouhou róbu a obávala se, že bych ji mohl pošlapat. Když jsem s ní před plesem mluvil, tak jsem ji požádal, aby svůj oděv letos trochu zkrátila a bude mi ctí si s ní zatančit. První tanec již tradičně patří mojí paní Ivaně, pak ale vyzvu Moniku Babišovou. Zatančíme si lehký valčíček, neboť nic jiného neumím. Pro vás to, Moniko, bude výhodné, protože každého dalšího partnera, který vás dnes vyzve, můžete ocenit, že na rozdíl ode mě umí tančit," dělal si ze sebe legraci Zeman.

Ples měl dohru

Na kruté jednání a smýšlení některých jedinců den po plesání upozornila Alex Mynářová prostřednictvím svého facebookového profilu.

"Včera jsem na svém Facebooku a Instagramu zveřejnila video s tancem prezidenta Miloše Zemana a Moniky Babišové, které jsem následně zase stáhla. Důvod? To, co nastalo po zveřejnění videa, mě šokovalo. Takovou porci odporné nenávisti jsem už dlouho nečetla. Jako by to sám prezident předpověděl, když včera ve svém proslovu mluvil o závistivých trpaslících. Vysmívat se a urážet člověka kvůli zdravotní indispozici je něco, co si zaslouží akorát pár facek! Kde se to ve vás bere? Vzpamatujte se a zamyslete se nad sebou! Všem ostatním velmi děkuji za krásné ohlasy. 5. Reprezentační ples prezidenta republiky se vydařil, moc jsme si to všichni užili s vědomím, že výtěžek z plesu pomůže ohroženým dětem a seniorům," uvedla paní Mynářová.

Na fotky z plesu se můžete podívat do fotogalerie. Pokud vás zajímá, jak si večer užila Monika Babišová, podívejte se zde.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy