Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tancující miliardář Gianluca Vacchi se stal podruhé otcem: Dojemné snímky z porodu a svaté jméno

Tancující miliardář Gianluca Vacchi se stal podruhé otcem: Dojemné snímky z porodu a svaté jméno
Zdroj: Gianluca Vacchi archiv
+ Dalších 8 fotografií
je mu 53 let
Gianluca Vacchi (53) proslul jako italský tancující miliardář se slabostí pro ženy. Playboy má již z jednoho nevydařeného vztahu potomka a nedávno se mu narodil další. Jeho mladičká přítelkyně Sharon Fonseca (25) přivedla na svět rozkošnou dceru a nadšený Ital zasypal okamžitě sociální sítě dojemnými snímky z porodu.

Gianluca Vacchi je italský hřebec a podnikatel, který si získal srdce snad každé ženy. Gianluca se proslavil na sociálních sítích hlavně svými tanečními videi. Milovník žen se ale na stará kolena patrně rozhodl, že by se chtěl usadit.

V třiapadesáti letech má jednu dospělou dceru a stovky žen na kontě. Dlouhou dobu ovšem nemohl natrefit na tu pravou. Hlavu mu zamotala až mladičká Sharon Fonseca. Letos na Den Matek pár oznámil, že čekají přírůstek do rodiny.

Okamžitě se na oba sesypaly tisíce gratulací a spoustu fanoušků pochopilo, že to italský playboy myslí s nezkušenou a mladou Sharon patrně vážně. Ani těhotenství jim nezabránilo v tom, aby sociální sítě zaplavovali vtipnými videu ze svých cest, na kterých společně tančí.

Před pár dny šla ale veškerá legrace stranou a stárnoucí hřebec se stal podruhé otcem. "Sharon a já bychom rádi oznámili, že se nám ráno narodila dcera Blu Jerusalema Vacchi. Děkujeme bohu za to, že je zdravá a už teď ji milujeme víc než naše životy," napsal k fotce z porodnice a následně sdílel řadu dalších.

Související články

Další články