Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tančící italský milionář Gianluca Vacchi opět řádil. Motal se kolem sexy blondýnky a předváděl se

Tančící italský milionář Gianluca Vacchi opět řádil. Motal se kolem sexy blondýnky a předváděl se
Zdroj: Instagram/profimedia
+ Dalších 15 fotografií
Milionář, fashion guru, DJ a tanečník Gianluca Vacchi se rád předvádí a vystavuje svou obří chloubu v upnutých plavkách. Pokud si myslíte, že měl po svém boku přítelkyni, jste na omylu. Laškoval se sexy blondýnkou, kterou svlékal pohledem.

Gianluca Vacchi (50) se proslavil svým nepřehlédnutelným stylem, tancem a také tučným kontem. Svůj život denně zaznamenává na Instagram, kde ho sleduje více než 11 milionů lidí. Nedávno si užíval ve slunném Mexiku, kde toho ukázal víc než obvykle.

Promenádoval se zde v upnutých červených slipových plavkách, které toho moc neschovaly. Spíše naopak. Zvýraznily jeho obdařené nádobíčko a extravagantní Ital se tak mohl hrdě promenádovat po pláži a předvádět svoji chloubu.

Pokud byste čekali, že má po boku svou nádhernou přítelkyni, jste na omylu, obletoval sexy blondýnku s nepřehlédnutelným dekoltem. Očividně si společnosti užíval plnými doušky, jediné, co mu dělalo problém, bylo udržovat oční kontakt. Nemohl se totiž vynadívat na žhavé křivky pohledné krásky.

Související články

Další články