Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tančete jako ve StarDance: Svižnou chachu vás naučí Honza a Natálka

+ Další fotografie

Nová řada StarDance je v plném proudu. V návaznosti na to hvězdný taneční pár Jan Onder a Natálie Otáhalová ve spolupráci s eXtra.cz připravili desetidílný kurz, po jehož absolvování budete na parketu zářit jako Fred Astaire a Ginger Rogers. Dnešní lekce se zaměří na kubánskou chachu. 

Redakce eXtra.cz přináší další díl ze seriálu školy tance, exkluzivně s hvězdami StarDance Janem Onderem a Natálií Otáhalovou. Vzhledem k probíhající jedenácté řadě StarDance nabízíme výuku společenských tanců snadno a rychle.

Natálie Otáhalová se v minulé řadě taneční show probojovala až do finále s hercem Matoušem Rumlem a je desetinásobnou mistryní České republiky v latinskoamerických i standardních tancích. Jan Onder je dvojnásobný vítěz StarDance, jehož byl dlouhá léta choreografem a odborným poradcem. Onder je mimo jiné oblíbeným moderátorem a hercem Studia Ypsilon. Vítejte v naší Extra rychlé škole tance!


Tančete jako ve StarDance! Speciální škola tance s eXtra.cz

StarDance! Fenomenální taneční soutěž, která Česko baví už jedenáctým rokem! Redakce eXtra.cz připravila ve spolupráci s předními hvězdami StarDance - tanečníky Janem Onderem a Natálií Otáhalovou - speciální projekt: Extrarychlou školu tance, díky níž se základy nejslavnějších tanců můžete naučit i vy!

Honza s Natálkou vám prostřednictvím názorných videí ukážou, jak na jednotlivé tance, které vídáte každou sobotu na televizních obrazovkách. A to vše během pár minut! Vrhněte se s eXtra.cz do tance, je to vášeň i posedlost zároveň.

1. díl: Samba, žhavý latinskoamerický tanec plný živočišné erotiky

Úsměv je důležitý

V dnešním díle se lektoři zaměřili na kubánskou chachu. „Je to veselý a radostný tanec pocházející z Kuby. Pro chachu jsou typická rychlá a ostrá kolena a také to, že neodlepujeme nohy od parketu,” začal vysvětlovat Onder v nejnovějším díle.

Co je pro tento tanec také důležité a na co se nesmí zapomínat, to jsou úsměv, přísuny a také pohyby pánví. „Pro Kubánce je práce kloubů v pánvi typická,” dodal tanečník Onder.

Naučte se nyní tento tanec i vy! Na "zmáknutí" základních kroků vám stačí dvě minuty, ostatně uvidíte sami ve videu!

Více o StarDance 2021 (tanečníci, moderátoři, porota) ➔

Související články

Další články