Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Táňa Dyková má vkus jako na houpačce: Jednou za princeznu, podruhé za volánové strašidýlko

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
přešlap
Slavnostní premiéru filmu Příliš osobní známost si nenechala ujít ani Tatiana Dyková (41), která ve snímku ztvárnila jednu z hlavních rolí. Jedna z nejoblíbenějších českých hereček se nedávno vdala a prožívá šťastné období. Na premiéru filmu dorazila v černých minišatech s volánky, ve kterých působila jako strašidýlko. Přitom když herečka chce, tak umí být za dokonale vystajlovanou dámu.

Tatiana Dyková (41) momentálně prožívá velmi úspěšné období svého života. Herečka, která patrně příliš nedá na pověry, se v květnu provdala za svého dlouholetého přítele Vojtu Dyka (34). Svatbu se snažili oba utajit, ale nakonec se samotný zpěvák podělil o střípky z jejich velkého dne s fanoušky na sociálních sítích.

První, čeho si lidé všimli, bylo, že Tatiana je coby nevěsta neskutečně krásná. Kdo by to byl řekl, že rázná herečka se dokáže proměnit v tak půvabnou a jemnou nevěstu. Tatiana je považována za jednu z nejlepších českých hereček a lidé ji mají rádi.

Prakticky na všech frontách se jí daří, až na jednu výjimku. Herečka občas stále tápe v oblasti módy. Tentokrát se jí podařil přešlap na premiéře filmu Příliš osobní známost, kde dorazila v černých krátkých šatech, které byly samý volán.

Herečku šaty dělaly zbytečně mnohem starší. Příště by si na výběru modelu mohla nechat trochu víc záležet. Co myslíte?

Související články

Další články