Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Táňa byla jako nevěsta okouzlující a Dyk naprostý elegán: Tenhle zásadní PROBLÉM ale nevychytali

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 13 fotografií
svatba jako řemen
Vojta Dyk (33) s Táňou Vilhelmovou (40) si řekli své "ano" 1. května. Hudebník a herečka tvoří stabilní pár českého šoubyznysu už dlouhých devět let a mají spolu syna Aloise. Pověry ale mluví jasně, svatby by se v květnu konat neměly, protože přináší smůlu. Myslela dvojice na tenhle zásadní problém?

„Všem, kteří přejí lásku, zpíváme do světa, že jsme se 1. 5. 2019 oddali,“ napsal Vojta Dyk na Facebooku a přidal dvě nádherné fotky přímo ze svatby. Tatiana Vilhelmová (40) to tentokrát vychytala a ve svatebních šatech vypadala jako éterická víla.

Vojta Dyk (33) byl zase za elegantního šuhaje, oběma to neskutečně slušelo a svůj nejdůležitější den v životě si podle fotek užili náramně. Svatba herečky a muzikanta odehrála v Blatnici pod Svatým Antonínkem, v obci ležící u Hodonína v Jihomoravském kra­ji.

Novomanželé si chtěli svůj den pořádně užít, a tak svatba probíhala v naprostém utajení a na pořádek dohlíželo několik bodyguardů. Sice se říká, že květen je lásky čas, ale pověry tvrdí, že svatba v máji, do roka máry.

České matriky opravdu během května zaznamenávají nejmenší počet uzavřených sňatků za celý rok. Že by Vojta a Táňa nebyli pověrčiví, a proto se rozhodli uzavřít sňatek v květnu? Nebo na tento detail úplně zapomněli?

Související články

Další články