Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tamara Klusová šla kamarádům na veselku: Místo svatební kytice chytila zajíce

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
zranění
Tamara Klusová (31) a Tomáš Klus (33) se jen málokdy baví bez svých dětí. Když tedy jeli na svatbu, kde bylo ratolestí několik desítek a k večeru přišel čas, kdy si mohli dospělí udělat chvilku na přípitek, rozhodli se si to pořádně užít. Na tanečním parketu se však ženichovi stala nehoda, která Tamaru uvedla do mdlob. Ty odnesla nepříjemným zraněním.

„Jedni z našich nejbližších přátel měli svatbu. Po celém dni, který jsme všichni věnovali hlavně našim dětem, neb se jich na svatbě sešlo kolem 70, jsme si konečně kolem desáté večer připili na zdraví novomanželů a ženich zavelel celé naší partě, ať se přesuneme na taneční parket,“ začíná Tamara Klusová svůj příběh ze svatby, na které přišla k úrazu.

Věci se nečekaně zvrtly. „V momentě, kdy jsme se došli pod pódium, ženich nelenil a vyskočil na stage objednat si píseň na přání. Při výskoku si ale podvrtl koleno a druhou nohou se udeřil do holeně tak šikovně, že se mu z nohy vylilo snad půl litru krve a jeho obnažená holenní kost nám všem zblízka mávala. Z celé té krásy se mi udělalo mdlo a tak v momentě, kdy bylo o ženicha postaráno, rozhodla jsem se vzdálit a svůj stav rozdýchat mimo místo činu,“ přibližuje Tamara moment, který rozhodl o tom, co ošklivého se jí stane.

Naštěstí Tamara dopadla o poznání lépe než ženich. „Bylo to špatné rozhodnutí. Neb jsem při procházce omdlela za chůze a bohužel mě zbrzdil kamenný dům. Když jsem se probrala z bezvědomí, vyhledala jsem Toma, kterému než jsem stihla odvyprávět příhodu, omdlela jsem mu do náruče z nově vzniklého otřesu mozku. A to během dvou hodin ještě dvakrát,“ napsala manželka Tomáše Kluse.

Původně plánovaná zábavná chvíle bez dětí se tak nakonec neobešla bez zranění hned dvou osob. Ačkoliv Tamara na tom je o poznání lépe než krvácející ženich, zřejmě si svatbu svých přátel neužila tak, jak chtěla. Místo kytice chytila zajíce, když omdlela a nepěkně se odřela.

Související články

Další články