Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Tamara Klusová sdílela fotku z dětství: Vypadá jako dcera Emmy Smetana

Tamara Klusová sdílela fotku z dětství: Vypadá jako dcera Emmy Smetana
Zdroj: Profimedia
Retro
Tamara Klusová (33) sdílela archivní retro fotku z dětství. Je na ní s maminkou a lidé se nestačí divit, komu jsou obě podobné. Maminku připodobnili k jedné z největších legend francouzské filmografie a Tamaru k dcerce moderátorky Emmy Smetana (33).

Tamara Klusová se pochlubila retro vzpomínkou v podobě fotografie, na které je zvěčněná s maminkou. Ta váže malé Tamaře cop a Tamaru by na fotografii dnes už málokdo poznal. Podobu s maminkou ale manželka Tomáše Kluse (34) nezapře. Reakce fanoušků na sebe totiž nenechaly dlouho čekat. Největší ohlasy sklidila právě Tamařina maminka, kterou přirovnávali ke kráse slavné francouzské herečky Brigitte Bardot (86). V malé Tamče zase viděli její malé dcerky, Jenovéfu (3) a Josefínu (7). Tamaru někteří kreativci dokonce připodobnili k dcerce moderátorky Emmy Smetana, Lennon Marlene (4).

Tamara Klusová, rodným jménem Kubová, se za zpěváka a písničkáře Tomáše Klusa provdala roku 2013. Obřad měl indiánskou a hippie tematiku, ale protože nebyl oficiální, musel pár zamířit ještě na svatbu druhou, tentokrát na úřad. Tamara s Tomášem vychovává tři děti. Klidné vody českého internetu Tamara rozvířila naposledy, když komentovala koronavirovou krizi. Pochvalovala si nouzový stav a zmínila, že zažívá opravdové štěstí, protože má Tomáše doma. Vzápětí se pustila do ostré slovní přestřelky se spisovatelkou Radkou Třeštíkovou (39), která Tamaře vyčítala, že covid velebí a její názor na covid označila za "ezo bio motivačně poučný řeči". Tamara poznamenala, že každý den na planetě umírají tisíce lidí i bez covidu a tisíce nových se zase rodí.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy