Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tamara Klusová odhodila zábrany: Poprvé se celá svlékla a tohle je výsledek

Zdroj: archiv T. Klusové
+ Dalších 9 fotografií
žhavé foto
Přestože Tamara Klusová (31) neplatí za žádnou puritánku, takhle se odvázala úplně poprvé. Manželka duchovně založeného zpěváka Tomáše Kluse (33) se nechala zvěčnit bez jediného kousku oblečení. Má to ale háček, prý jí nešlo o pouhou nahotu, v sexy fotce máme hledat něco silnějšího!

Mohlo by se zdát, že Tamara Klusová stále s něčím nebo proti něčemu bojuje. A výjimkou není ani nahotinka, kterou se pochlubila na Instagramu. Do roucha Evina ji svlékla módní návrhářka Iva Burkertová, aby upozornila na plýtvání oblečením.

"Vzbudila ve mně nadšení, neb mi tato problematika není lhostejná. Snad ani minutu jsem neváhala. Když jsem dorazila na místo určení, Iva mě odkázala za roh, ať si na štendru vyberu, v jakém modelu chci být zvěčněná. Na štendru však nevisel jediný kus látky. Byl prostě prázdný," prozradila manželka Tomáše Kluse

Svléknu se ráda

V tu chvíli se Tamaře udělalo černo před očima. "Ocitla jsem se před obrovským rozhodnutím. Svléknout se? Pro Tebe, Ivo? Nebo vlastně pro co?" váhala chvíli. "Ano, svléknu se pro tohle téma. Téma, které znamená rozhodnout se žít jinak," vysvětluje Klusová nahou fotku s tím, že se odvaha snad rozroste do životů všech.

Už dřív vystavila Klusová třeba odhalený zadek na snímku, jenž nechala pořídit svou malou dceru Josefínu (6). Tak doufejme, že tentokrát u toho její děti neasistovaly.

Obě odvážné fotografie najdete v galerii.

Související články

Další články