Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Tamara Klusová o potratu: Další dítě byla šílená představa, zhroutil se mi svět

Tamara Klusová o potratu: Další dítě byla šílená představa, zhroutil se mi svět
Zdroj: Showpix
+ Dalších 7 fotografií
matka
Tamara Klusová (31) působí jako super máma, která si velkou rodinu přála už od dětství. Ne vždycky je ale všechno doopravdy tak, jak vypadá. Nedávno se svěřila s tím, že po zjištění třetího těhotenství na chvíli zaváhala. Ale řekněme si na rovinu, vychovávat dvě malé děti a třetí mít na cestě opravdu není jednoduché. Toho si byla tenkrát vědoma i Tamara...

Tamara své tři děti bezmezně miluje, ale jako většina žen i ona si uvědomovala, že mít krátce po sobě tři malé sviště není žádný med. Představa, jak se celý svět už točí jenom kolem dětí a o starosti a povinnosti spojené s mateřstvím ani nemluvě... Tamara přiznala v nedávném příspěvku na svém Instagramu, že také na chviličku zaváhala, když zjistila, že je potřetí těhotná.

"Když jsem zjistila, že čekám Jenu a vedle mě Alfréd (5 měsíců) pásl koníčky, zhroutil se mi svět... Cítila jsem v sobě obrovský strach, že to nezvládnu... že je to nadlidský úkol a že mi 'skončí' jakákoliv svoboda a můj osobní prostor," prozradila Tamara. "Na pár vteřin jsem dokonce přemýšlela, zda to miminko vůbec chci... Mít tři děti během 4 let, dva psy a žít ve čtvrtém patře bez výtahu pro mě byla naprosto šílená představa," pokračovala.

Tamara není jediná maminka, která podobnou situaci už řešila. Proto se u příspěvku vyrojilo spoustu podpůrných a soucitných komentářů. Manželka muzikanta Tomáše Kluse v sobě ale našla sílu a myšlenku, že by dala třetí miminko pryč, rychle zapudila.

"Po pár minutách jsem však opět našla svoji sílu a chtěla jsem zrušit tehdejší naše plány se stavbou domu a okamžitě hledat někde podnájem domu, kam se hned dnes nastěhujeme. Prostě momentální panika," napsala otevřeně.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy