Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Tam, ven, tam, ven, tam a zase ven! Nečesaného opět pustili z kriminálu! Jak je to možné?

Lukáš Nečesaný je na svobodě!
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Lukáše Nečesaného soud poslal už 2x do vězení za pokus o vraždu kadeřnice v Hořicích na Jičínsku. Byl odsouzen k 13 letům, ale už je opět na svobodě! Nejvyšší soud mu přerušil výkon trestu ve středu, dokud nerozhodne o jeho dovolání.

Na verdikt Nejvyššího soudu si Lukáš Nečesaný počká na svobodě. Ve vězení si odpykával 13 let za pokus o vraždu kadeřnice v Hořicích na Jičínsku a ve středu mu soud výkon trestu přerušil. Na svobodě tak bude, dokud se nerozhodne o jeho dovolání.

„Příkaz k propuštění obviněného už byl doručen příslušné věznici,“ řekl portálu iDnes.cz mluvčí Nejvyššího soudu Petr Tomíček. „Nynější usnesení o přerušení výkonu trestu však nijak nepředjímá konečné rozhodnutí,“ dodal.

Nejvyšší soud nařídil projednání kauzy Nečesaný už v minulosti. První zásah odůvodnil pochybnostmi o důkazech. Stejný verdikt ale znovu vynesl i odvolací Vrchní soud v Praze a následovalo druhé dovolání. Obhajoba argumentovala tím, že se nepodařilo rozptýlit pochybnosti o vině Nečesaného. Mezi provedenými důkazy a skutkovým zjištěním je extrémní rozpor.

Související články

Další články