Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Talentovaný mladík Daniel Krejčík (24): Co jste o příteli Matěje Stropnického nevěděli

Zdroj: instagram
+ Dalších 14 fotografií
Vycházející hvězda
Herec Daniel Krejčík (24) je nově vycházející hvězdou. Nejvíce zaujal, zřejmě když vyrukoval s prohlášením, že je homosexuál. Určitě tak ranil spoustu dívčích fanynek, ale na druhou stranu si musel získat mnohem širší fanouškovskou základnu tím, že ukázal svoji odvahu.

Daniel Krejčík vyrůstal v "pohřebnické" rodině. Jeho rodina totiž vlastní pohřební službu, nicméně Daniela to už odmala táhlo spíše k divadlu, tedy k herectví.

S divadelní kariérou začal ve Studiu Šrámkova domu v Sobotce, kde začal působit při studiu gymnázia. Fanoušci jej mohli vidět například v Divadle v Řeznické. Nyní se Daniel objevuje na prknech Divadla Na Fidlovačce. Tam hraje ve hře Šakalí léta po boku Anety Krejčíkové (28).

Daniel ovšem není jen divadelní herec. Objevil se například i v seriálu Ordinace v růžové zahradě nebo ve filmu Rozkoš z roku 2013, kde hrál například s Janou Plodkovou (37).

Mladičký a nadějný herec Krejčík v roce 2017 odhalil svoji sexuální orientaci. Přiznal, že je homosexuál a svou odvahou zaujal hojné obecenstvo. Nyní žije po boku Matěje Stropnického (35) a jejich láska nebere konce. Podívejte se do fotogalerie na talentovaného Daniela.

Související články

Další články