Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Fotbalista Martin Fenin s alkoholem neseknul: Zadržela ho policie, v krvi přes dvě promile

Martin patřil dříve k úspěšným reprezentantům.
Zdroj: Archiv M. Fenina
sport
Talentovaný fotbalista a bývalý reprezentant Martin Fenin (32) má dlouhodobě problémy s alkoholem. Minulý rok v listopadu kvůli nadměrnému požívání alkoholu skončil dokonce v nemocnici a jeho blízcí a fanoušci měli o fotbalistu velký strach. Podle posledních informací se ale moc nepolepšil. Před pár dny měl být Fenin v ulici Doubravická v Praze v ranních hodinách zadržen policií. V krvi měl podle AKTU.cz přes dvě promile a dělal hluk.

Minulý víkend byla policie v ranních hodinách zavolána do ulice Doubravická v Praze kvůli nadměrného hluku v jednom z paneláků. Podle informací policie měl být na místě zadržen v podnapilém stavu fotbalista Martin Fenin, který se dlouhodobě potýká s problémy s nadměrným užíváním alkoholu.

Policie problémového fotbalistu zadržela a provedla u něj následně dechovou zkoušku, která prokázala, že má Fenin v krvi přes dvě promile alkoholu. Minulý rok talentovaný fotbalista skončil v nemocnici kvůli alkoholu a bujarému stylu života.

„Pije jako blázen, je nepoučitelný, prý má na kaši játra,“ uvedla tehdy pro eXtra blízká známá Martina Fenina. V současné době je Fenin podezřelý ze spáchání přestupku.

Související články

Další články