Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Talentovaná plavkyně s půvabnou tváří: Kdo je kráska, která reprezentuje Česko

Barbora Seemanová: plavkyně se vzhledem modelky
Zdroj: Se svolením Barbory Seemanové/Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Plavání

Plavkyni Barboru Seemanovou (21) by čeští fanoušci rozhodně neměli přehlížet. Nadaná sportovkyně je jak velkým talentem a příslibem medailí z vrcholných akcí, tak i velice krásnou ženou. Při pohledu na její fotky tak není pochyb, že se Seemanová narodila pro plavky. Perfektní postava a hezká tvář jsou pomyslnou třešničkou na dortu české rekordmanky v plavání.

Ačkoliv je plavkyni Barboře Seemanové teprve 21 let, už se jí podařilo dostat do širšího sportovního povědomí. A rozhodně za to nemůže pouze její nepopíratelná krása, ale také obrovský talent a vůle vítězit. Seemanová se totiž začala etablovat mezi elitu už v pouhých šestnácti letech.

Tehdy totiž na mistrovství Evropy juniorů 2016 v Maďarsku získala dvě stříbrné medaile v závodech na 100 m a 200 m. Povedené výkony ji pak vynesly nominační limit na Letní olympijské hry v brazilském Riu, které se konaly ještě v témže roce. Mimochodem, ona kraulařská dvoustovka, která Seemanovou dostala na olympiádu, byla českým rekordem.

Randí s fotbalistou

Seemanová se tak v šestnácti letech stala nejmladší členkou české výpravy na olympiádě v Riu. Mladičké plavkyni sice premiéra pod šesti kruhy nevyšla, když v závodě na 200 metrů tam skončila na 31. místě, byla to pro ni ale obrovská zkušenost.

Tu zúročila v následujících letech, kdy opanovala jak mistrovství světa juniorů, tak olympijské hry mládeže. Navíc vytvořila také řadu českých rekordů na tratích od 50 do 200 metrů na volný způsob. Ty mimochodem sama neustále přepisuje. Není tak divu, že čeští fanoušci od Seemanové očekávají do budoucna velké věci.

Česká plavkyně mimo bazén ráda tráví čas se svým partnerem, fotbalistou Matyášem Písačkou, který hraje za Ústí nad Labem. Sympaťák, který by si z fleku mohl střihnout roli modela, je tak Seemanové velkou oporou a podporuje ji při náročných trenincích. Čeští fanoušci se tak nemusí bát, že by talentovaná plavkyně byla ve špatných rukou.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy