Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Talentovaná Lenny vesele o rozpadu vztahu: Hit letošního léta předznamenává dlouho očekávané druhé album

+ Dalších 8 fotografií
Letošní léto bude ještě veselejší, než jste očekávali. Zpěvačka Lenny představila svůj nový rozverný singl Lovers Do, kterým znovu prokázala, že po své mámě zdědila zlato v hrdle. Nakažlivě optimistická hitovka pojednává překvapivě o rozpadu vztahu a klip natočený v Polsku je protkán tarantinovskými motivy. A zbývá se jen ptát, kdy se po úspěšném debutu dočkáme druhého alba.

Mimořádně nadaná a neskutečně talentovaná Lenny zaujala před dvěma lety singlem Hell.o, ke kterému se povedlo natočit vydařený videoklip. Na YouTube už má přes 8 milionů zhlédnutí. Laťka je hodně vysoko, ale její novinka pro léto 2019 má velký potenciál.

Na skladbě Lovers Do se spolu s ní podíleli Ondřej Fiedler a kytarista Marcel Procházka. Když druhý zmíněný přinesl na kapelní zkoušku demoverzi této písničky, byla Lenny celá u vytržení. Jak sama uvedla, skákala radostí, hned totiž věděla, že je to píseň přesně pro ni. Navíc bylo na první poslech jasné, že jde přesně o letní hit. „Líbí se mi, že je tak odlehčená, lidé by se při jejím poslechu měli bavit,“ uvedla Lenny, která Procházkův námět otextovala.

„Pohřbívám v ní něco, co už je dávno mrtvé, ale písnička je sama o sobě tak veselá, že vám nezbude nic jiného než tančit,“ říká sympatická zpěvačka. Nosným tématem je rozpad vztahu, ovšem podaný optimistickou formou. Sama Lenny je ve vztahu s rapperem Marpem.

Není to jen bezstarostný a pohodový zvuk, čím novinka zaujme. Stejně jako k Hell.o k ní vznikl klip, který si pustíte klidně několikrát za sebou. Lehce zábavná podívaná se natáčela koncem května v Polsku. „Naším cílem bylo vytvořit jakousi road movie s jednoduchou zápletkou a osobitou tarantinovskou image,“ prozradila Lenny. Natáčelo se tři dny, během kterých se spalo minimálně, ale z výsledného produktu čiší energie.

Lovers Do je potvrzením, že zpěvačka usilovně pracuje na svém druhém albu. Její debutová deska Hearts ji v roce 2016 proslavila a vynesla jí několik Andělů. Dvojku vydat chce, na pilu ale netlačí. „Nechci, aby se deadliny staly zabijákem mojí kreativity,“ říká a věří, že nová deska se zrodí stejně jako Hearts v ten pravý čas.

Do té doby se můžeme jistě těšit na nějaký další singl, především ale na připravované klubové turné po České republice, na které se Lenny chystá na podzim tohoto roku. Zpěvačka, která se loni objevila ve výběru osobností „30 pod 30“ magazínu Forbes, které „mění svět okolo sebe“, vystoupí v listopadu v rámci Lovers Tour ve Vratislavicích, Brně, Pardubicích, Krnově a Plzni. Zazpívá jistě nejen osvědčené hity z debutové desky, ale i ochutnávky z chystané novinky. A Lovers Do určitě nebude chybět.

Související články

Další články