Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Talentovaná dcera Vaška Noida: Terezka (7) v pohádce zastala Valentýnu Bečkovou

Za Valentýnu Bečkovou zpívala v pohádce dcera Vaška Noida Bárty.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz / Se souhlasem Fairytale Production
+ Další 3 fotografie
film

Vašek Noid Bárta (41) se brzy stane tatínkem tří dcer, pro eXtra.cz se pak svěřil, že je velmi pyšný na nejstarší Terezku (7), která nazpívala svou první písničku. A to do pohádky Tajemství staré bambitky 2, kde zastoupila herečku Valentýnku Bečkovou (8), která příliš nezpívá. Noid si pak v pohádce nejen zahrál, ale také pro ni složil hudbu.

Vašek Noid Bárta se podílel na tvorbě pohádky Tajemství staré bambitky 2 v několika rolích. "Mám dvě role, jedna je herecká, druhá je skladatelská. Skladatelská je pro mě důležitější, je to něco, co jsem chtěl vždy dělat. Také jsem složil celou scénickou hudbu, která pohádkou provází.

Ta herecká je bonus, hraji tam prostého člověka, který se představí tím, že sbírá koňský trus na nádvoří," svěřil se Noid pro eXtra.cz se slovy, že se práce s koňským trusem neštítil, nebylo to pro něj poprvé.

"Já pracuji s koňským trusem neustále, je to hlavní surovina do záhonů. Jsou to věci, které mi vůbec nevadí, nejsem městský typ a člověk, který se vyžívá v luxusu. Naopak mám rád věci, které jsou přírodní a prosté," prozradil s úsměvným dodatkem.

Dcera Terezka v sobě geny nezapře

Hlavní dětskou roli v pohádce ztvárnila herečka Valentýnka Bečková, avšak zpěvu se místo ní chopila Noidova nejstarší dcera Terezka, která v sobě hudební geny nezapře. "Je tam sedm písní, několik z nich zpívá Tomáš Klus a jednu z nich i moje dcera Terezka, protože Valentýnka Bečková moc nezpívá, a tak ji Terezka přezpívala do filmu," dodal Noid se slovy, že pro Terezku, kterou má s Gábinou Dvořákovou, je to její premiéra.

"Je to její první písnička, kterou zpívá s Tomášem Klusem a Kamilou Janovčinovou, a tak má krásný zážitek na celý život. Na konci je možné ji vidět i v davu, ale to je spíš pro nás, tam ji nikdo nepozná."

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy