Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Talentovaná Charlotte Gottová: 3 věci, které už dokázala a táta by byl pyšný

Charlotte Ella Gottová
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Oslavenkyně

Charlotte Ella Gottová oslavila své patnácté narozeniny. Přestože se na veřejnosti nijak výrazně neprezentuje, chlubí se mnoha uměleckými zkušenostmi, od dabingu až po roli ve filmu. Tatínek by na ni byl jistě hrdý.

1.Hvězda internetu

Charlotte Gottové se podařilo zbořit internet hned dvakrát. Poprvé písní Srdce nehasnou, kterou nazpívala se svým otcem Karlem Gottem (†80), a podruhé, když si nedávno založila profil na Instagramu. Stačilo sdílet obyčejnou fotku v džínách, připsat k ní bílé srdíčko a rekordní počet sledujících byl na světě.

2. Muzikály a písničky k pohádkám

O povolání krásné Charlotte je už nejspíš rozhodnuto. Mladá brunetka účinkovala v několika muzikálech, třeba Mata Hari nebo Antoinetta - královna Francie. Kromě toho nazpívala s tátou písničky k pohádkám Anděl páně 2 nebo Když draka bolí hlava, ve které si i zahrála.

3.Dabing

Terpve patnáctiletá zpěvačka se navíc věnuje dabingu. Za sebou má už dabérské zkušenosti z šesti filmů a jednoho seriálu. Hlas Gottovy dcery jste tak mohli slyšet třeba v Loganových parťácích, Největším showmanovi nebo ve fillmu Rozpolcený, kde namluvila malou Casey.

Související články

Další články