Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Talentová agentura založená Yemi A.D. hledá nové objevy: Můžeš to být klidně i ty

Máš šanci se přihlásit.
AD People je talentová agentura založená Yemi A.D. Obsazuje tanečníky do videoklipů, reklam, TV shows (např. Tvoje tvář má známý hlas, Superstar), filmů, na eventy, koncerty a další. Její elitní divizí je profesionální taneční skupina JAD Dance Company. Nyní taneční skupina hledá posily. Šanci se přihlásit má každý!

JAD People je talentová divize JAD Productions. Zastupují tanečníky (napříč tanečními styly), performery, reklamní tváře,.obecně osobité umělce. Nejsou castingovka o stovkách lidí. Všichni její tanečníci se navzájem znají, tvoří spolu, jsou jako rodina.

Neděllají castingy často, takže to samo o sobě už je výjimečná událost. Casting povede Yemi, v porotě zasednou mimo jiné Angeé Svobodová a Lucinka Drábková.

Obě absolvovaly několik turné s Kanye Westem a dnes patří mezi nejuznávanější choreografky v ČR. Angeé se navíc pravidelně objevuje v pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Nehledají krásné tváře, ale originální taneční osobnosti. Hledají novou generaci tanečníků, která s námi bude pracovat na projektech, jako např. Cycles, Teniskology, Tvoje tvář má známý hlas a budou natáčet kampaně pro světové značky.

Více se o události dozvíš ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články