Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Talent se blíží: Gránský prozradil, co na partnerce Jasmině Alagič obdivuje

Jasmina moderuje Talent s Davidem Gránským.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 3 fotografie
rozhovor

Herec David Gránský (29) se po pracovní stránce nezastavil ani v době těžké koronavirové pandemie. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvil nejen o srovnání jeho profese herce s moderátorem, ale také uvedl, že lituje předsudků, které měl dříve vůči své kolegyni Jasmině Alagič (32), se kterou bude moderovat nejslavnější talentovou show Česko Slovensko má talent, která startuje již v pátek 3. září. "Nahlížel jsem na ni jako na pěknou holku, která chce být jen ozdobou."

Ani přes koronavirovou pandemii se herec a moderátor David Gránský po pracovní stránce téměř nezastavil, a to i díky dobrému rozhodnutí, které učinil před lockdownem. "Rozhodl jsem se s divadlem trošku přibrzdit, dostával jsem nabídky, ale moc jsem tomu nevěřil a dobře jsem udělal, protože se to vždy odkládalo a odkládalo. 

Chudáci kolegové měsíce trénovali a nakonec se vůbec nedostali před diváky, o financích ani nemluvě. Naštěstí jsem dostal pracovní příležitosti, které nebyly na pandemii tolik vázány, za což jsem stále vděčný, protože jsem tolik nestrádal, ovšem kontakt s lidmi mi ale velmi chyběl," řekl pro eXtra.cz.

Možná jsem tu příležitost dostal, protože jsem nejlevnější

David Gránský také vyjádřil, zda se cítí lépe v roli herce a zpěváka, nebo moderátora. "Ač se v žádné z těchto disciplín necítím zcela jistý, tak beru v potaz fakt, že se v nich mohu zdokonalovat. V každé té disciplíně je nějaký potenciál, a když člověk něco nezkusí, tak si pak snadno řekne, že to neumí nebo to nejde, já to chci alespoň zkoušet," uvedl David, který se ani po několika moderátorských zkušenostech stále nepovažuje za moderátora. "Jsem člověk, co vystudoval herectví, nějakou slovní zásobu a vyjadřování jako základ také mám, ale stále jsem v tomto oboru nový."

Ač v moderování zatím neplave jako ryba ve vodě a ví, že je potřeba své schopnosti zdokonalovat, tak dostal příležitost moderovat Česko Slovensko má talent. "Určitě by to rádi moderovali jiní moderátoři a jsem rád, že jsem tu příležitost dostal zrovna já. Možná i proto, že jsem nejlevnější," prozradil s úsměvem.

Vůči Jasmině Alagič jsem měl dříve předsudky

Letos se však vedle Davida neobjeví jeho bývalá parťačka Lujza Garajová Schrameková, ale slovenská moderátorka Jasmina Alagič, o které měl dříve jisté předsudky a z výměny nebyl nadšený.

"Rozhodlo se, že musí dojít k výměně moderátorky, z čehož jsem neměl úplně radost. Nicméně to respektuji, beru to jako práci," řekl s tím, že byl z Jasminy nakonec velmi mile překvapený a jsou sehraná dvojka.

"Jasmina mě velmi překvapila, abych řekl pravdu, tak si teď i vyčítám, jaké jsem měl vůči ní předsudky. A jak jsem na ni nahlížel jako na pěknou holku, která bude chtít jen zdobit a bude chtít být jen za tu pěknou. Ale opak je pravdou, Jasmina je větší blázen než já, je to ďábel se skvělým smyslem pro humor. Navíc je milá, pohotová a chytrá, do toho se nebojí projevit emoce, což je při moderování těchto show velmi důležité. Myslím si, že se i dobře doplňujeme, ale to definitivní zhodnocení je stejně vždy pouze na divácích," dodal.

Související články

Další články