Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Talent podle znamení zvěrokruhu: Štír je dobrý v posteli, Kozoroh má výtvarné nadání

Každý má na něco talent.
Každý na světě má na něco talent. Jen je dobré včas přijít na to jaký. Když se vám to brzy podaří, můžete se věnovat tomu, co vám jde třeba celý život. Kupříkladu Štír bude vždycky dobrým milovníkem a Kozoroh má zase neuvěřitelné výtvarné nadání. A jak jste na tom vy?

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Beran je odjakživa impulzivní a umí se rychle rozhodovat. Proto bude vynikat v oboru, ve kterém je důležitý především rychlý úsudek. Berani jsou dobrými manažery a organizátory. Funkce ředitele jim ale nesedí. Na to jsou příliš horkokrevní. Jsou ale jejich dobrými zástupci.

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Býk se umí rozhodovat též. Od Berana se ale liší chladnou hlavou. Dokáže tedy jednat v krizové situaci tak jako nikdo. Pokud se s nimi ocitnete uprostřed bouračky, nemusíte se vůbec bát. Býk to vždycky vyřeší.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Blíženec vám prodá i mrtvolu, i proto je velmi žádaný prodejce. Vedoucí obchodních domů po nich hrábnou všemi deseti, jelikož vědí, že nikdo jim nepřinese větší zisk než oni. Ti se při komunikaci se zákazníky cítí jako ryba ve vodě.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Rak je ze všech znamení nejvíce rodinný typ. Bude výborným učitelem v mateřské škole. Zkušená Račice se dobře uplatní i jako babysitter v zahraničí. Děti ji mají rády a ona vždycky bude mít ráda je.

LEV (23. 7. až 22. 8.)

Ze Lva vyzařuje autorita, na což je on sám zvyklý. Všichni se mu klaní až k nohám a on je rád ve vedoucí pozici jak v pracovním, tak v soukromém životě. I proto má na starosti spoustu důležitých funkcí. Pokud je v rodině, vždy schytá funkci řidiče. Ten se totiž nikdy neztratí.

PANNA (23. 8. až 22. 9.)

Znamení Panny potřebuje neustále uklízet. Představa, že má doma nepořádek, ji ubíjí. Všechno má geniálně vyřešené tak, aby nic v bytě nepůsobilo jako nepořádek. Vyniká tedy především v oboru bytový design, kde dokáže neuvěřitelné věci. Lepšího návrháře nenajdete. A uklízeče také ne.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.)

Váha vždy dostojí svému názvu a neustále váhá. Potřebuje neustálé ujišťování, že je vše v pořádku, a nerada rozhoduje za sebe a za druhé. Vedoucí funkce jí příliš nesedí. Je ale výbornou asistentkou nebo pečovatelkou ve všech ohledech.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)

Štír je a vždycky bude geniálním milovníkem, kterému budou ženy do postele skákat šipku. On sám si je toho vědom a rád toho využívá. Rád bude svůj um ukazovat doma nebo klidně i před kamerou. Ví, že jeho doménou je sex.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)

Moc a peníze jsou to, co je pro ně důležité. Budou makat až do té doby, dokud nedosáhnou společenského úspěchu, který je pro ně mnohdy důležitější než samotná rodina. Na to by si měli dát pozor.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.)

Kozoroh je talentovaný v oblasti umění. Už od dětství má kreativní myšlení a předčí v něm všechny ostatní. V dospělosti pravděpodobně nastoupí na Akademii výtvarného umění a bude se svým talentem živit, ať už jako malíř, nebo grafik.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)

Nejlépe ze všech znamení umí naslouchat. Okolí to z něho cítí, a tak se mu svěřuje. Vyšťavený Vodnář naslouchá dál, i když ví, že mu na to jeho síly zdaleka nestačí. Nemůže si ale pomoci. Obor psychologie je mu blízký.

RYBY (21. 2. až 20. 3.)

Ryba má schopnost organizace s chladnou hlavou. Když už toho ale má všeho dost, klidně rezignuje. Nemusí za každou cenu dotáhnout věci do konce. Pravděpodobně jí to ale bude vadit, i když bude tvrdit, že ne.

Související články

Další články