Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Talent jí nezhasne: Slavný producent předpovídá Charlotte Gottové oslnivou kariéru

Zdroj: reprofoto Youtube
+ Dalších 14 fotografií
PŘEDPOVĚĎ
Třináctiletá dcera Karla Gotta (†80) Charlotte Ella Gottová loni možná trochu zazářila na českém hudebním poli, protože se po smrti jejího tatínka stal jejich společný duet Srdce nehasnou takřka národní hymnou. Všechny zaujala tím, jak krásný má ve svém věku hlas. Bude mít ale šanci prorazit v showbyznysu i dál? Jeden z nejznámějších československých hudebních producentů má jasno.

„Málokdo si uvědomuje, že za dlouhodobým úspěchem zpěvaček, zpěváků a umělců jako takových je hlavně vkládání vnitřních emocí do skladeb, schopnost dokázat se oprostit od tlaku a stresu okolního světa a obklopit se pozitivně naladěnými lidmi. Až pak následuje technika a barva hlasu,“ řekl eXtra.cz Stano Šimor, což je ve svém oboru veličina.

O budoucnosti Charlotte čtěte také zde.

Potenciál

Stál třeba za úspěchem chlapeckého seskupení Lunetic, někdejším velkolepým comebackem Heleny Vondráčkové, na jeho triku je i jedno z nejúspěšnějších alb Karla Gotta (†80) Pokaždé. Tím ale řada jeho úspěchů zdaleka nekončí.

Podle něj se o budoucí kariéru Charlottky nikdo bát nemusí.

Charlotte Ella Gottová má všechny tyto ‚ingredience‘, a věřím, že si je bude podvědomě po celý život chránit. Díky svým hlasovým dispozicím má potenciál zpívat několik hudebních pop žánrů. Věřím, že je všechny postupně vyzkouší a najde si ten, který jí bude nejblíž,“ věští jí krásnou budoucnost.

Související články

Další články