Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Talent české MMA scény Miroslav Brož promluvil o sportu gladiátorů! A předvedl, jak brutálně ničí soupeře v kleci…

+ Dalších 8 fotografií
Rozhodně se řadí k talentům české MMA scény. Miroslav Inkvizitor Brož (29) promluvil na kameru eXtra.cz o sportu, které je jeho zaměstnáním. Navíc se připravuje na hlavní zápas nejprestižnější asociace v Česku s názvem GCF, kde chce "sestřelit" soupeře z Německa. V případě výhry se mu otevřou dveře k bojům o evropské tituly...

Co je MMA? A proč v České republice raketově roste zájem o sport, na nějž mnozí nahlížejí jako na souboje gladiátorů? Nejen o tom se talentovaný Miroslav Brož rozpovídal exkluzivně v reportáži eXtra.cz. Kdo si myslí, že jde o obyčejnou rvačku v kleci, kde musí mít bojovník pořádně vymydleno v hlavě, strašně se plete.

Jde totiž o velmi sofistikovaný sport, který propojuje několik velmi technických bojových disciplín v jedno. A naopak, kdo je v MMA – smíšených bojových sportech – dobrým bojovníkem, musí umět mnohé. Nejenom přemýšlet, jako by hrál šachovou partii, ale zároveň koordinovat pohyby a hlídat si své síly. Jde skutečně o sport, kde jedna chyba může stát hodně… Hlupák rozhodně neuspěje!

Brož, který v minulosti hájil barvy české hokejové reprezentace, se řadí k těm nejlepším. Redakce eXtra.cz vyzpovídala nejen jeho, ale i jeho trenéra Davida Vyvážila. Mnozí z prostředí českého MMA už tuší, že tahle dvojka má velké cíle. Nakonec Brož na kameru předvedl i svůj trénink – z videa je patrné, že talent českého MMA to má nejen hodně srovnané v hlavě, ale že má ve svých končetinách opravdový dynamit, o čemž hovoří i bilance vítězných zápasů v profesionálech, která je 5:0!

Související články

Další články