Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Takže maminky, takhle ne! Žena se zoufale snaží zaparkovat, řidiči si přichystají kapesníky

Je to hodně smutný pohled především pro všechny řidiče. Žena se snaží zaparkovat a je to natolik zoufalé, že video zhlédlo půl milionu lidí během tří dnů!

Virálek, který nahrál na YouTube uživatel, jehož jméno neznáme, se v originále jmenuje – Idiot se snaží zaparkovat. A opravdu titulek je víc než vystihující.

Sice se většina diskutujících shoduje, že pohled na snažící se ženu zajet na místo, které je ještě k tomu širší než klasické parkovací místo, protože je určené pro ženy s dětmi, je opravdu bolestivý, zároveň přiznávají, že u toho měli záchvaty smíchu.

Dokonce sám autor videa přiznal, že chtěl vystoupit a zeptat se ženy, jestli nechce pomoci zaparkovat, ale měl co dělat sám se sebou, protože se tak smál, až ho bolelo břicho.

Vypadá to, že paní nechápe ani základní princip toho, na kterou stranu auto couvá, když točí volantem.

Video pochází z Austrálie, ale i na našich parkovištích bychom takových natočili víc než dost.

Jak moc se urazíte, když vám oznámíme, že pokud máte stejné řidičské schopnosti, měli byste se držet mimibazaru a nesedat za volant, protože se při té představě cítíme sakra ohrožení?

Hodně? Výborně, alespoň přestanete šikanovat normální řidiče!

Související články

Další články