Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Taky ti šlápnu na hlavu! Zásah proti mamince a její pětileté dceři nezůstal bez odezvy

Zdroj: Se svolením Patrika Mikulenka
+ Další fotografie
video
VIdeo brutálního zásahu policie na maminku s dítětem ihned vzbudilo vlnu emocí. Většina lidí se v komentářích pod videi i příspěvky staví na stranu maminky, ale najdou se i tací, kteří se zastávají policie.

Reakce uživatelů poté, co bylo zveřejněno video brutálního zásahu policie na maminku byly rozporuplné. Většina lidí se maminky s malým dítětem zastávala. „Také ti šlápnu na hlavu, blbe,“ psal rozhořčeně jeden z uživatelů pod facebookový příspěvek a mířil tím na policii. Další se přidal: „Policejní dobytek v uniformě honící si ego.“ Někteří policii přirovnali ke gestapu a nebo k Hitlerovi. Nejvíce lidé litovali malou holčičku, která musela sledovat, jak její maminku policisté povalili na zem a zatknuli. „Dítě bude mít trauma,“ píší.

Naopak se ale mezi lidmi našli i tací, kteří považují kroky policistů za správné, protože byla žena opilá a nedodržovala opatření. „Matka nemá rozum ani před tou dcerkou. Akorát machrovala a pak křičela jak kr*va, je mi líto akorát té holčičky, chudinka,“ vyjádřila se k situaci jedna z uživatelek. Podle mnohých byla žena vulgární, arogantní a neuposlechla výzvy, proto bylo takové jednání policistů pro některé správný krok. „Sama si může za to, že její dcera tohle musela vidět,“ zní další názor jednoho z uživatelů.

Kuřák musel jít na policii také

Celý incident se stal v úterý u restaurace v Ostravě-Porubě. Muž natočil na video nejdříve to, jak ho policista obeznámil s tím, že by měl mít nasazenou roušku nebo respirátor a poté i incident s maminkou a dcerou. Podle muže měl respirátor sundaný jen z toho důvodu, že kouřil a kolem něj zrovna nikdo nebyl. „Nechápu proč pokutují kuřáka, když má respirator na krku a kouří. Venku, žádná zastávka... to mi opravdu hlava nebere,“ diví se jedna z uživatelek pod videem. Kromě napadené ženy musel na policejní stanici jít proto i autor virálního videa. Podle obvodního oddělení Poruba 2 postupovala policie zákonně a celý případ je nyní v řešení.

Související články

Další články