Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Taky tě zdravíme, Adele! Zpěvačka vylezla z nory a ukázala nám, kdo je tady jednička

Kdo je tady jednička?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Po třech letech, co zmizela z veřejného života, už Adele opět vystrkuje růžky. Během natáčení nové desky vylezla ze studia v Londýně a ukázala, že se po té době u ní vlastně nic nezměnilo. Pořád je plus size a pořád nemá ráda paparazzi fotografy. Těm poslala jedno výstižné gesto.

Zpěvačka, skladatelka a držitelka Oscara Adele (27) se ještě donedávna věnovala výhradně mateřským povinnostem. V roce 2012 se jí narodil synek Angel, takže práce šla stranou a stala se z ní profesionální mat­ka.

Jenže fanoušci jsou už po třech letech netrpěliví a popularita se sama neudělá. Adele proto zalezla do nahrávacího studia, kde pilně dotáčí své v pořadí už třetí album. Nejenže se mohou fanoušci těšit na novou hudbu, mají také šanci Adele konečně vidět naživo. Podle všeho totiž plánuje mega turné, během něhož obrazí celou Evropu, část Asie, Austrálii a Ameriku. Zkrátka jí bude zas všude plno.

Adele si vzala dovolenou, aby mohla být matkou, moc se jí to líbí, ale teď je Angelo větší, takže je připravená se vrátit. Bude to řádné světové turné, do všech koutů světa. Ale je důležité, aby mohl Angelo všude s ní, takže její prioritou bylo zajistit tým chův, které se o něj budou starat,“ uvedl zdroj pro The Mirror.

Uvidíme, jestli se na seznamu koncertů objeví také Praha. Každopádně nové album by mělo vyjít už v září, pokud jeho vydání opět neodloží.

Související články

Další články