Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Taky jste si zamilovali Vesnu ze Samotářů? Takhle vypadá herečka dnes!

+ Dalších 9 fotografií
Kult
Pokud milujete kultovní Samotáře, tak vás jistě zajímá dívka, která si tak labužnicky vychutnávala jointa s Jirkou Macháčkem. Co dělá Vesna dnes? A jak vypadá?

Diváci si ji pamatují jako Vesnu z filmu Samotáři, kde si s Jiřím Macháčkem labužnicky vychutnávala marihuanu a řešilo se, proč v Česku lidi tak málo hulej. Jenže filmové herečky se mění a čas neumí zastavit ani Labina Mitevska (43), která Vesnu hrála.

Krásná herečka má pořád v oku zvláštní jiskru. Labina v současné době působí v rodné Makedonii jako novinářka a režisérka. Žije v hlavním městě Skopje a baví ji také dějiny umění a archeologie. Prostě je to mladá dáma, která má velký rozhled. Českého diváka upoutala zejména žhavá scéna, kdy učí pít tequilu stylem body shot.

"Nestrávila jsem v České republice tolik času, abych mohla říct, že ji znám. Ale vyrostla jsem na českém filmu a otec mi vždycky říkal o české či polské kinematografii. A když jsem k vám poprvé přišla, tak jsem si zemi zamilovala. Je nádherná a je také svým způsobem velice jemná. Jste zkrátka něco mezi Západem a Východem," uvedla Labina ve velkém rozhovoru pro ahaonline.cz a dodala, že legendární scéna s jointem je tak trochu podfuk: „Tráva, kterou jsme kouřili, byla naštěstí jen imitace.“

Tak doufáme, že když už nebyl pravý joint, že byla pravá tequila. Nebo alespoň to její břicho.

Související články

Další články