Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Takto dnes vypadá princezna Angelína z pohádky S čerty nejsou žerty! Nepoznali byste ji!

Jako mladá dívka s bujným dekoltem šla z role do role.
+ Další 2 fotografie
Jako mladá dívka s bujným dekoltem šla z role do role. Dnes je ovšem spojována nejvíce právě s postavou princezny Angelíny z pohádky Hynka Bočana S čerty nejsou žerty (1984). Herečka Dana Bartůňková (59) svůj věk ani postavu neřeší.

„To, že jsem spojovaná jen s jednou rolí, mě neštve,“ uvedla otevřeně v pořadu České televize Dobré ráno. Na natáčení pohádky S čerty nejsou žerty dodnes vzpomíná s láskou.

,,Sešla se tam neuvěřitelná parta lidí. Nikdo nikam po natáčení nespěchal. Tenkrát se ještě nehonily žádné kšefty. Sedělo se a povídalo. Nás princezny produkce honila v deset večer do postele, abychom nebyly druhý den opuchlé, ale vždycky jsme se nějak vrátily zase zpátky,“ vzpomíná téměř šedesátiletá herečka.

Mohli jsme ji také vidět v seriálech Zkoušky z dospělosti (1979), Druhý dech (1988) nebo Chlapci a chlapi (1988).

S rostoucím věkem narostla Daně také váha, ale nijak ji to netrýzní. „Neřeším to, každý stárneme. Ta jistota je pro každého stejná. Byli jsme mladí, blbli jsme a řádili jsme. No a teď jsme zase v jiné věkové kategorii,“ řekla Bartůňková pro web super.cz. Dnes většinu času věnuje divadlu. Je principálkou, herečkou i ředitelkou Metropolitního divadla Praha.

,,Dnes hrajeme především představení pro děti. Před patnácti lety jsem začala psát pohádky na motivy a obohatila je písničkami. Aktuálně máme na programu například muzikálovou pohádku Ať žijí strašidla a připravujeme Čarodějnického učně,“ dodala závěrem paní Bartůňková.

Mohlo by vás zajímat

Další články