Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Taktizérka Markéta prohrála: Před celým národem se zostudila zbytečně!

Zdroj: tv prima
+ Dalších 14 fotografií
Prostřeno
Finálová večeře Prostřena! je za námi a taktizérka Markéta prohrála. I přes její švindlování se jí nepodařilo vyhrát sázku, kvůli které se do kulinářské soutěže přihlásila. Ale kdo nakonec zvítězil?

Protože byl Pepa nervózní, tak odstartoval poslední večeři přípitkem. Při zábavě večera bylo za úkol uhádnout slavné hlášky z filmů.

Mrcha Markéta ani v posledním díle nepřestala taktizovat. I přesto že řekla, že poslední večeře se jí líbila nejvíce a i jídlo bylo nejlepší z celého týdne, tak stejně dala Pepovi jeden bod.

Pepa se dotázal Markéty, jak to je s tím jejím taktizováním a mrška kápla božskou. Celé její počínání v soutěži svedla na bratra, jednalo se totiž o sázku. Ostatní si ťukali na čelo. Jaroslav prohlásil, že je to hrozné! Pepovi to přišlo jako hloupá sázka a nechápal, proč jí bratr do takové věci tlačil.

Nicméně zlé Markétě její taktizování k ničemu nebylo. Prohrála a utrhla si ostudu před celým národem. Hovoří se o ní jako o nejhorší soutěžící Prostřena! vůbec.

Vítězství nakonec získal Karel. Byl z toho celý dojatý a dokonce mu ukápla i slza. Karel je víc než hodný a i přes podlé taktizování Markéty, jí na konci podával dva tisíce ze své výhry. Markéta ukázala, že v ní troška důstojnosti zbyla a peníze si nevzala. Ale ostudy, kterou v soutěži předvedla, se jen tak nezbaví a všichni jí dlouho budou mít v paměti jako mrchu Markétu z Prostřena!

Související články

Další články