Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Taktik Lukáš z Prostřena pod palbou kritiky: Snad dostane přes tlamu, píší diváci

Lukáš si myslel, že ho ostatní neprokouknou.
Zdroj: TV Prima
odporné
Jihočeské Prostřeno se tento týden nese v duchu taktiky. Tím největším taktikem je soutěžící Lukáš (25), který se od začátku netajil tím, že si jde do televize hlavně pro výhru. Jenže ve středu, kdy vařil on, se mu nepodařilo skoro nic. Proto ještě přitvrdil a začal hrát na city. To už bylo pro diváky moc a Lukáš se stal na sociální síti terčem velké kritiky. Teď aby chodil amatérský fotbalista kanály...

Lukáš Krédl se od začátku netajil tím, že se do pořadu přihlásil, aby vyhrál, a neváhal k tomu použít taktiku. Lukášovi sebevědomí nechybí a hodně si věří. Jenomže u plotny ho ve středu štěstí opustilo. Co mohl zkazit, to také pokazil. A tak změnil taktiku.

Odporná taktika

Kromě toho, že od pondělí bodoval maximálně po dvou bodech, začal při svém večeru hrát na city. Začal tvrdit, že menu vaří poprvé. Lukáš vsadil na bramboračku od babičky, maso na víně a řezy, co nacpal do skleničky. Nezachránila ho ale ani zábava a Lukáš začal tušit, že zřejmě nevyhraje...

Diváci ho lynčují

I tak pokračoval ve čtvrtek se svou taktikou a Vladimírovi dal opět jeden bod. To komentuje negativně v internetové diskuzi spousta lidí. "Machroval a takovou šlichtu vyrobil, dobře mu tak, blbečkovi. Ještě hrál na city a dělal zkroušeného. Až to ostatní uvidí, doufám, že dostane přes tlamu," napsala uživatelka Alena.

Lukášova taktika leží v žaludku i komentující Evě. "Kdo jinému jámu kopá, holt do ní padá, chtěl rychle přijít k penězům, tak to dopadlo, jak mělo, ke všemu má ještě hezkou ostudu, chlapec," okomentovala Lukášovo účinkování divačka.

Jak nakonec klání o šedesát tisíc dopadne? Prostřeno na TV Prima začíná v 17.50.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy