Milovníci filmů, připravte se na velké změny. Nejenže vás čeká konec živých herců a vše bude brzy animované, ale filmy se už nebudou točit tak, jak jste byli zvyklí.

Teď totiž vznikl první pokus, jak natočit film jen z ptačí perspektivy, a to pomocí dronu. Což je ta létající věc, která vypadá jako dětský vrtulník, akorát bez těla.

Drone Boning ale není jen první film z dronu, je to rovnou pornofilm!

Takže je u něj doporučení, že se na něj mohou dívat jen lidé starší osmnácti let. Autoři natáčeli různé milující se dvojice v přírodě a výsledek pak sestříhali, podle zahraničních serverů je z toho dílka dokonce nadšená i filmová kritika!

Takže si pojďme říct na rovinu.

Jsou to čtyři minuty neskutečné nudy, kde je pořád jenom příroda a na setinu vteřiny se tam objeví šmouha, co má připomínat nahé lidi. Pokud je z tohoto nadšená filmová kritika, jdeme se okamžitě zabít, jelikož dneska si může každý matlal koupit dron a pustit ho nad město a pak o tom říkat, že dělá experimentální film, a obatikovaní a okorálkovaní studenti pak budou sedět nad svou dvojkou vína zředěnou dvěma deci vody pět hodin a mluvit o tom, jak je to existencionálně zasáhlo.

Kromě toho, že jsme se nudou svalili pod stůl a na chvíli jsme usnuli (proto ta prodleva v textu), se nám asi spustila rakovina uší z té andělské hudby složené na multiklávesách Braslava Trpimira, co u Jadranu během západu slunce hraje k tanci a poslechu a každých deset vteřin si olizuje svůj knírek a popotahuje si silonovou košili a plátěné šortky.

Jo, víme, že to je první pokus a experiment a nikdo učený z nebe nespadl, ale tváříme se na to asi takhle: