Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Takový papež by se nám líbil: Polonahá studentka ho parodovala, teď jí hrozí vězení

Katherine O'Connor by byla hezký papež.

Katherine O'Connor (19) na tuhle zábavu asi jen tak nezapomene. Kvůli tomu, že parodovala papeže, skončila nebohá studentka na policii. Polonahá a s typickým čepcem pochodovala po kampusu pittsburské univerzity Carnegie Mellon, zatímco rozdávala kondomy a ukazovala svůj rozkrok, kde měla ochlupení vyholené do tvaru kříže.

Škola proti studentce žádný postih nechystá, ale veřejné odhalování se znelíbilo strážcům pořádku a Katherine tak měla po zatčení co vysvětlovat. Už v červnu se má dostavit k prvnímu soudnímu stání, kde nejspíš dostane na výběr mezi veřejně prospěšnými pracemi nebo krátkým vězením.

Co přesně chtěla Katherine svou parodií vyjádřit, to se můžeme jenom domýšlet, ale s ohledem na rozhazování kondomů asi není spokojená s katolickou otázkou sexu. Každopádně musíme říct, že takovýhle papež by se nám dost líbil. To bychom i koukali na ty každoroční ceremonie.

Mohlo by vás zajímat

Další články