Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Takový luxus si užívala první česká Barbie ve Varech: Češi blednou závistí

V takovém luxusu první česká Barbie bydlela.
+ Dalších 148 fotografií
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (18) moc dobře ví, co chce. Tahle vnadná kráska si nenechala ujít letošní třiapadesátý filmový festival v Karlových Varech. Jak sama řekla, je zde už potřetí a pokaždé si to pořádně užívá, a to se vším všudy. Kromě luxusního oblečení si dává také záležet na tom, kde bydlí. Tentokrát se pochlubila svým bydlením ve Varech a obyčejní Češi bledli závistí.

Ještě před rokem a půl tuhle slečnu téměř nikdo neznal. Už od svých čtrnácti let ale měla velký sen. Před téměř čtyřmi lety se zhlédla v panence Barbie, která je známá hlavně svou dokonalostí. Spousta lidí si o ní myslí, že je to jen hloupá holka, která bude později svých rozhodnutí litovat.

Gabriel (18) to ale má v hlavě srovnané a zatím jí vychází vše, na co sáhne. Hodně lidí jí fandí, ale najdou se i takoví, kteří nechápou, proč podstupuje tolik zákroků. Nechala si už zvětšit prsa. Z jejích přírodních čtyřek jí plastičtí chirurgové udělali osmičky, má zvětšené rty a chystá se na úpravu nosu a zubů.

Redakci eXtra.cz se svěřila, že není párty člověk. „Opila jsem se snad jednou v životě,“ řekla. Na filmovém festivalu v Karlových Varech si dopřávala opravdový luxus. Její bydlení připomínalo pokojíček pro princeznu.

A samozřejmě, že se okamžitě ozvali závistiví Češi, kteří to Gabriel nepřejí. Podívejte se do galerie na to, jaký luxus si plastiková kráska dopřává.

Filmový festival v Karlových Varech patří bezesporu k prestižním událostem, i proto bylo důležité náležitě obléknout redaktorky eXtra.cz. Šaty jim poskytl showroom Boudoir. Jejich exkluzivní kousky můžete spatřit nejen v naší fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články