Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Takovou show Praha ještě nezažila: Hasiči vytvořili největší fontánu na světě!

Líbí se vám?
+ Další fotografie
Takovou mega show snad ještě Praha nezažila. Místní hasiči vytvořili nádhernou fontánu, která byla zároveň největší na světě a vidět baly z Jiráskova a Palackého mostu. Pojďte se podívat na tu nádheru!

Na motivy symfonické básně Vltava z cyklu Má vlast se pokusili čeští hasiči vytvořit největší fontánu na světě. A kupodivu se jim to podařilo. V sobotu ve 22 hodin mohli lidé sledovat ohromující show, která byla vidět z Jiráskova a Palackého mostu.

Okolo 200 družstev z celé České republiky oslavilo 100 let od vzniku samostatného Československa. Takovou parádu si nenechala ujít spousta lidí. O celé události informovala Česká televize.

„S kolegy z Brna jsem se ještě nikdy nesetkal,“ řekl člen Sboru dobrovolných hasičů Jílovice Josef Vicány. „Pro nás to je prestiž a pak si řekneme, že jsme byli u toho,“ dodává člen Sboru dobrovolných hasičů Bukovina Pavel Blažík.

Voda vystřikovala až do výšky osmdesáti metrů a hasiči ji prosvětlovali barevnými světly. Celou akci plánovali více než rok.

Mohlo by vás zajímat

Další články