Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Takovou podpásovku nečekala! Dara Rolins je VZTEKY BEZ SEBE

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 85 fotografií
Naštvaná Dara
Dara Rolins (46) nebyla dlouho takhle naštvaná. Ve slovenském bulváru se objevily fotky, které se dají nazvat jako hodně nelichotivé. Média proto začala spekulovat, jestli zpěvačka nebyla na nějakém estetickém zákroku. Dara Rolins to nyní uvedla na pravou míru.

Slovenským novinám se povedl vskutku husarský kousek. Fotografie, kde není Dara (46) úplně v kondici, navíc v rádiu, kde ji nikdo nevidí, použily na titulní stranu a z jinak krásné sexy divy udělaly nebožačku, která bez make-upu vypadá jako většina smrtelnic po probuzení.

Navíc se v článcích spekuluje, že Dara podstoupila tajnou operaci tváře. To Daru logicky zvedlo ze židle a na svůj Instagram napsala upřímnou výpověď. "Dnes mě opět nezklamal slovenský bulvár, který informoval národ, tedy dva, v mém případě se totiž zájem o pikošky tohoto druhu násobí, rovná se víc korunek do redakční kasičky - o mé 'TAJNÉ' operaci 'tváře'," začíná Dara popisovat důvod svého rozhořčení.

"Ach bože. Tolik snahy a úsilí vynaloženého při hledání té nejhorší možné momentky na videu z rádia... fakt cením," pokračuje. Dara ve svém textu přiznává, že byla na operaci víček, na kterou ostatně chodí už dnes téměř každá druhá žena.

"Nevím, který jebo z redakce usoudil, že mám takové věci hlásit DOPŘEDU. V opačném případě jsou totiž - podle bulvární logiky - všechny nevypovězené informace tajné. Najděte mi ženu, která chce sdílet informace tohoto druhu veřejně," vysvětluje dále zpěvačka. "Jsme v kategorii 'za intimní hranicí osobního prostoru', jen krok od toho, řešit moji pravidelnou stolici, menstruační cyklus a jiná, podobně dobrodružná témata," píše s trochou nadsázky Dara na svém profilu.

"Horší fotku na 'titulce' měla už snad jenom vyholená Britney," zakončila Dara dlouhý odstavec, kde se obouvá do autorů článků o její "tajné operaci tváře."

Nutno podotknout, že Dara na to, že za čtyři roky oslaví padesátku, vypadá skvěle i bez make-upu!

Související články

Další články