Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Takovou péči nemá snad ani britská královna. Kosmetická výbava Jirky Langmajera baví internet

Jiří Langmajer přiznal problémy s erekcí.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další fotografie
Vtip

Herci a partneři Jiří Langmajer (55) a Adéla Gondíková (48) odjeli na dvoudenní lázeňský pobyt. S sebou si měli vzít jen to nejnutnější, ale v případě Langmajera to vypadalo, jako kdyby jel přinejmenším na týdenní dovolenou. Vtipnou porovnávací fotografii přidali na své sociální sítě.

Oblíbení herci Jiří Langmajer a Adéla Gondíková se rozhodli, že stráví dva dny ve čtyřhvězdičkových lázních Spa resort Tree of Life. Chtěli si odpočinout a zrelaxovat.

Gondíková následně přidala na svůj Instagram fotografii, na níž je ukázána koupelna. „Jedete si na dva dny odpočinout do lázní a berete si jen to nejnutnější,“ napsala. Zároveň graficky znázornila, co si vzala na dovolenou ona a co si vzal její muž, Jiří Langmajer.

Budu dlouho živ

Adéla si vzala jen jednu malou taštičku s nejnutnějšími potřebami, zatímco Jiří měl vyskládané produkty téměř po celé koupelně, v čemž tkvěl vtip. „Kdyby to byla menší koupelna, tak to asi nezvládneme,“ dopsala ještě herečka. Její muž zareagoval prostou ironickou větou: „Budu dlouho živ.“

Ke snímku ještě Gondíková přidala píseň Švihák lázeňský od Jiřího Schelingera, čímž celou vtipnou situaci ještě podpořila.

Související články

Další články