Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Takovou mámu chcete potkat u kamaráda: 8 nejlepších MILF z Instagramu!

Sexy mámy můžete potkat všude. Na dětské oslavě nebo na sousedově
balkonu.
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Když zveřejňují pornoservery výsledky vyhledávání, tak se zkratka MILF (máma, se kterou bych měl sex, řečeno velmi slušně) objevuje na vrcholech žebříčků. Zkušené ženy jsou zkrátka sexy a nadržení puberťáci sní o tom, že si je jednoho dne odchytne u hraní videoher kamarádova přitažlivá máma a zatáhne do ložnice a pořádně zaučí. Maminy mají co ukázat a některé se chlubí i na sociálních sítích.

Asi nejznámější MILFkou byla Stiflerova máma z filmu Prci, prci, prcičky. Zkušená žena, která ví, co chce. A přesto to mladé muže láká.

Když si totiž nabrnknou starší milenku, tak nemusí snášet žádné šílené emocionální výkyvy, pídění se po nevěrách nebo finanční nesnáze.

MILFky si buď jenom chtějí užít mladé milence bez závazků, protože netouží po rozvratu rodiny, nebo jsou to starší rozvedené ženy, jejichž děti jsou z domu a teď si chtějí zase užívat. Mají kariéru, vlastní život, koníčky, přátele a peníze.

Znovu najdou čas se starat o své tělo a zatraceně jim to sluší. A k tomu všemu vám bez problémů upečou koláč na cestu domů. Na sexy maminy se můžete podívat v naší galerii.

Související články

Další články