Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Takového ženicha nechci: Po Natálce ze Svatby přichází další ufňukaná nevěsta Petra

Takového ženicha nechci: Po Natálce ze Svatby přichází další ufňukaná nevěsta Petra
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 9 fotografií
Svatba na první pohled
Další díl Svatby na první pohled představil nový, třetí pár. Petra a René jsou tak trochu jako oheň a voda. 24letá slečna nemá problém s projevováním emocí, což by měl 28letý fitness trenér zvládnout ukočírovat tím, že rád analyzuje ostatní lidi. Avšak ve chvíli, kdy se nevěsta navlékla do svatebních šatů, přišly první pochybnosti. A po obřadu bylo ještě hůř...

René je sympatický 28letý fitness trenér. Před osmi lety vyrazil s pár desítkami liber do Londýna, kde začal jako au pair, pak se přesunul za bar a nakonec skončil jako fitness trenér. A má velmi rád adrenalinové sporty. Jakmile je však mezi lidmi, jeho mozek se zklidní. "Rád přemýšlím o tom, jak věci fungují, jak lidé přemýšlí," popisuje se René.

Petra je 24letá učitelka v mateřské školce. Už od prvního pohledu je vidět, že je velmi energická, veselá, stále se směje a kam přijde, tam se zvedne nálada. Zároveň sama sebe popisuje jako tvrdohlavého mezka, který si dělá věci v zásadě po svém. René by proto mohl být tím pravým, aby ji zastavil ve chvíli, kdy by dělala něco, čeho by později mohla litovat.

Z obou rodin přišly hlavně pozitivní reakce, když jim ženich s nevěstou oznámili, že se budou brát. Při zkoušce svatebních šatů přišel první zádrhel. Petra o sobě ví, že je velmi vybíravá a zároveň nerozhodná. Nakonec však vybrala krásné jednodušší šaty a René do svého nového obleku přidal kousek své osobnosti. René svou rozlučku se svobodou strávil s přáteli na motokárách. Petra vzala svou kamarádku, sestru a neteř a udělaly si krásný den.

Svatební den Reného a Petry

Oba dva byli ze svatebního dne nervózní, což je naprosto pochopitelné. Petře začalo docházet, k jak důležitému kroku se upsala, ale i přes strach ke svatebnímu oblouku došla. René měl ze své nastávající velmi pozitivní dojem, je podle něj sympatická, velmi krásná a moc se těší, až ji pozná. Takový dojem však Petra neměla, což se ukázalo až po obřadu.

Petra si totiž není jistá, že takový vztah zvládne. U sympaťáka Reného jí totiž "něco chybí a musí přijít na to, co to je", až pak se uvidí, zda může pokračovat. "Nejsem vyloženě spokojená, něco mi tam vadí," uvedla. Krátce po obřadu se kvůli situaci dokonce rozplakala. Na svatební cestě se však může leccos změnit...

Dokonalé líbánky v Řecku

Na rozdíl od prvního páru, Natálky a Františka, kteří spolu byli od příjezdu na líbánky na nože, si druhý pár, Štěpánka s Pavlem, užívali jeden druhého. Žádná křeč, žádné problémy. A na svatební cestu byli vysláni do prosluněného Řecka. Pavel je nadšený ze své manželky a i Štěpánka si svého pozorného muže velmi užívá. Je to prý nezvyk, ale v dobrém slova smyslu!

"Snaží se být pozorný. Na všechno, co řeknu, tak se mi snaží vyjít vstříc. V tomhle je gentleman," pochvalovala si manžela Štěpánka. Spolu se těšili z krásné svatební cesty a jejich tváře stále zdobil úsměv. Je vidět, že se spolu náramně baví, protože spolu stále vtipkují. A hlavně komunikují a pouští k sobě jeden druhého. "Nebála se, nebála se mojí náruče," usmíval se Pavel.

Menší spor přišel ve chvíli, kdy Pavel pronesl, že by si přál, aby své partnerce občas chyběl. A když se vrátí domů, tak aby spolu trávili čas. To si Štěpánka vyložila o něco hůř a myslela si, že Pavel chce, aby spolu byli pořád a neměla ani chvilku pro sebe. Štěpánka pak přiznala, že měla "svůj zkrat", kdy potřebuje mít pravdu a mít navrch. Pak se vše hned zlepšilo. "Oba jsme splachovací. Takže se poštěkáme a ono to pak nějak vyšumí," vylíčila. Přiznali, že si padli do noty a sešli se humorem a povahou.

Jak se vyvrbí příběhy tří párů? Budou si lézt Natálka s Frantou na nervy dál? Vydrží pozitivní vibrace mezi Štěpánkou a Pavlem? A jak se podle vás bude dařit Renému s Petrou? Jsou vám sympatičtí? Napište nám své postřehy do komentářů.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy