Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

TAKOVÉ RTY MĚLA JEN BORHYOVÁ! Na Nově našli poklad a pro tuhle holku chystají pohádkovou kariéru!

Je čas velké výměny?
+ Dalších 5 fotografií
Pamatujete si, když se poprvé Lucie Borhyová objevila na televizní obrazovce? Jasně, všichni jsme zírali na její prsa a rty. A historie se opakuje. Na Nově našli další poklad a je jasné, že tuhle tvář si budou hýčkat.

Když se Lucie Borhyová (38) objevila na televizní obrazovce, bylo to jako zjevení.

Prsatá blondýna s obrovskými rty. Žena, kterou by divačky chtěly za kamarádku. Žena, kterou by muži chtěli pozvat na večeři. Žena, která patří k televizi Nova jako nikdo jiný.

A nyní se historie opakuje. Tahle reportérka magazínu Prásk, který můžete sledovat každou středu, všem vyrazila dech. Občas se stane, že někdo vypadá dobře v reálu, ale netyká si s kamerou.

Veronika Petruchová ale napochodovala do studia a všichni věděli, že na Novu patří jako cibule do guláše. A také jí nabídli hodně zajímavou smlouvu. Takže pokud někdo bude chtít tuhle práskařku získat, měl by si spočítat, kolik má v kasičce.

My jsme zatím získali její fotky. A byla to docela fuška. Samozřejmě že bychom si přáli, aby tu bílou košili Veronika rozhalila…

Jenže viděli jste někdy, že by se svlékala Lucka Borhyová? Kdepak, Veronika ví, co chce. A má na to, aby svého cíle dosáhla.

Mohlo by vás zajímat

Další články