Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Takové božské tělíčko skoro v padesáti? Oslavenkyně Eva Mendes a její nejžhavější fotky

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 9 fotografií
Eva v rouše Adamově
Eva Mendes (46) slaví narozeniny. A těžko uvěřit, že téhle sexbombě s kubánskými kořeny táhne na padesát! Žhavá herečka se původně chtěla stát zdravotní sestřičkou. Přinášíme vám Eviny nahé snímky, ze kterých se Vám zamlží obrazovky.

Ze zdravotní sestřičky sexsymbolem

Americká herečka s kubánskými kořeny vyrostla v Los Angeles. Eva Mendes vystudovala marketing, původně se dokonce chtěla stát sestřičkou. Když si ale uvědomila, že jí zdravotnictví nevydělá dost, aby mohla koupit mamince dům, výběr kariéry přehodnotila.

Herectví učila exotickou krásku stejná koučka, která si pod křídla vzala třeba Brada Pitta (57) nebo Charlize Theron (45). Eva na sebe poprvé strhla pozornost v klipu Willa Smithe. Její kariéra ale neměla žádný raketový start, ke slávě se dostala spíše pozvolna.

Drasticky zhubla, aby vypadala zoufale

Eva nejprve získávala malé role ve filmech, později si zahrála v celovečerních peckách, jako je Rychle a zběsile 2, Tenkrát v Mexiku, Ghost Rider nebo Noc patří nám. Herečka ale nesnáší násilí, sama se popisuje jako od přírody mírumilovná a natáčení takových scén s dětmi, které jsou příliš malé na to, aby rozlišily mezi natáčením a realitou, je jí vyloženě proti srsti. Pro film Za borovicovým hájem z vlastní iniciativy zhubla, chtěla se totiž lépe vžít do své postavy, cítit se unaveně a zoufale.

Se svým hereckým kolegou Ryanem Goslingem (40) má Eva dvě děti, Esmeraldu a Amadu. Jestli ale vůbec nějaké potomky chce, si krásná herečka nebyla jistá, dokud Ryana nepotkala. Oba se považují za velice kontrolující a přísné rodiče. V roce 2014 dala své herecké kariéře stopku, aby se naplno mohla věnovat výchově holčiček.

Související články

Další články