Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Taková ruská rodinka: Tchyně ho vykastrovala, ubodala k smrti a varlata pak házela z okna

Zdroj: reprofoto youtube.com
Šílený případ
Obzvlášť bestiální vražda se odehrála na západě Ruska. Popíjení s matkou exmanželky bylo to poslední, co Dmitrij Boganov (†32) udělal. Žena se rozčílila kvůli zpoždění alimentů a ubodala ho k smrti. Ještě ho stihla i vykastrovat, varlata potom vyhodila z okna.

Bezmála padesátiletá žena z Ruska se přiznala k surové vraždě svého někdejšího zetě. Zasadila mu 27 bodných ran kuchyňským nožem. Podle svých slov se na něj po několika panácích rozčílila, protože se opozdil s alimenty.

Sadistické tchyni nestačilo, že už Dmitrij Boganov nedýchá, a tak ho ještě vykastrovala. Učinila tak stejným nožem. Mužova varlata potom vyhodila z okna ve vyšším patře paneláku. Ohavný čin se stal v ruském Novgorodu, upozornil na něj portál dailymail.co.uk.

Vražedkyni se zabitím Dmitrije pomáhal její přítel, pro oba si přišli policisté bezprostředně po jeho smrti. Zavolala je vyděšená exmanželka zavražděného, která bohužel matce a jejímu partnerovi nedokázala v ohavném jednání zabránit.

Dvojice nejprve vraždu popírala, zakrátko se ale oba přiznali. Vyšetřování stále probíhá, vězení ale mají jisté na hodně dlouhou dobu.

VAROVÁNÍ: GALERIE OBSAHUJE NEUPRAVENÉ FOTKY Z MÍSTA ČINU

Související články

Další články