Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Taková (ne)normální máma: Kobzanová vozí děti do školky v pyžamu a pod psí dekou

+ Dalších 12 fotografií
Ostrá slova
Vzorem pro mnoho matek může být Diana Kobzanová (36) právě kvůli tomu, že má spoustu věcí na háku. Je známá tím, že se na svém Facebooku s ničím nemaže a její statusy jsou pěkně ostré. Nedávno prozradila, jak u nich doma vypadá, když se spěchá.

Diana Kobzanová je rázná odjakživa. Její sociální sítě jsou oblíbené zejména kvůli jejímu ostrému jazyku. V tom, že je stále stejná utvrdila v nedávné době fanoušky svým statusem ohledně péče o děti. Podle všeho se u nich ráno nestíhá.

„Myslím, že bych měla podpořit matky, který se ocitly v pasti jménem ‚druhý miminko‘. V případě, že vaše prvorozené mládě už chodí do školky, mějte jistotu, ze rána vypadají všude stejně – šíleně! I u nás vysloužilých a zapomenutých celebrit. To načasování, kdy vzbudit který dítě tak, abychom z domu odcházely všechny oblečený, najezený a v nejlepším případě bez řevu nás všech,“ prozradila Kobzanová na svém Facebooku.

„Ella, protože chtěla sukni a ne šaty, Lily protože nechce být ráno v 7.50 přikurtovaná v autosedačce a já, protože na to prostě nemám nervy. Načasování je klíč! Trvalo mi to několik týdnů, několik hysterických rán, ale hrdě se hlásím k tomu, že nikdy nechodíme pozdě a všichni, co s jedním dítětem dobíhají do školky (na balet, na tenis atd.) na poslední chvíli, jsou nepřítel č. 1! Přiznávám tu opovrhovanou nenáviděnou pravdu, že jedno dítě = žádný dítě,“ pokračuje modelka.

„Je úplně v pořádku, když potomek č. 2 jede v pyžamu, přikrytej psí dekou, když v tom fofru není nic lepšího po ruce. Důležitý je to přežít a cestou zpátky domů se těšit na to, že několik dalších hodin máte na starosti JEN JEDNO ŘVOUCÍ MIMINO, který se na nic neptá, neodmlouvá a když budete mít obr kliku, 2× na 20 minut usne,“ zakončuje své ponaučení zkušená matka.

Diana má zkrátka s dcerami Ellou a Lily honičku. Je to u vás doma stejné?

Mohlo by vás zajímat

Další články