Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Taková nádhera: Finalistky MISS CZECH REPUBLIC objevují krásy Spojených arabských emirátů

Zdroj: www.wesnap.cz
+ Dalších 21 fotografií
Svůj další den soustředění začaly finalistky Miss Czech Republic už ve dvě hodiny ráno, kdy jim Kateřina Kavanová vytvářela perfektní účesy a Lucie Hejná se postarala o líčení, aby dívky hned brzo ráno na focení charitativního kalendáře s Nikolou Bílkovou vypadaly co nejlépe.

Program pokračoval natáčením medailonků s Wesnap, kde se stejně jako u focení kalendáře o styling postaral Sam Dolce. Dívky celý den nezahálely a pokračovaly natáčením s TV Prima. Před polednem se účastnice soustředění vydaly v čele s ředitelkou Taťánou Makarenko (28) na výlet do nezapomenutelné Dubaje.

Některé dívky navštívily Dubaj poprvé a bylo se na co dívat. První zastávka byla Burdž Chalífa, tedy nejvyšší mrakodrap na světě, následovala okružní plavba lodí a focení na pláži. Dlouhý a náročný den plný zážitků finalistky zakončily návštěvou největšího nákupního centra na světě Dubai Mall, kde si děvčata mohla samozřejmě nakoupit podle libosti, ale také nevynechaly ani show největší tančící fontány na světě a obdivování akvária a zoo přímo uvnitř centra.

V neděli byl pro dívky ráno nachystaný podobný program jako předchozí den. Focení při východu slunce s Nikolou Bílkovou, focení a natáčení s Wesnap a natáčení s TV Prima. Převážnou část soustředění probíhají i fitness lekce s Františkem Uvírou. Dívky pod jeho taktovkou cvičí v okolí hotelu a využívají i moderního hotelového fitness centra. Dívky následně fotily v hotelovém rezortu a po pořádném cvičení a celodenním focení zaslouženě zakončily program v hotelovém wellness.

Související články

Další články