Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Taková hrůza: Josefa Šurala (†28) USMÝKALO AUTO, přitom si od výletu tolik sliboval…

+ Dalších 26 fotografií
smrt fotbalisty
Na následky zranění po nedělní dopravní nehodě zemřel v pondělí brzy ráno v turecké nemocnici český fotbalový reprezentant Josef Šural. Ten s dalšími šesti spoluhráči po zápasu v Kayseri nasedl do VIP minibusu, který si společně pronajali. Ostatní letěli 570 km domů letadlem, Šural však společně s několika dalšími fotbalisty hodlal dlouhou cestu využít jako poznávací zájezd. Jeho touha po poznání se mu ale stala osudnou.

Po nedělním mači proti Kayerisportu dostal Šuralův tým na pondělí volno. Z klubu Alanyaspor se téměř všichni rozhodli letět domů letadlem, až na Josefa Šurala a dalších 6 hráčů, kteří se rozhodli 570 km dlouhou cestu využít k poznávání Turecka.

Steven Caulker, Papiss Cisse, Djalma Campos, Baiano, Welinton, Josef Šural a Isaac Sackey chtěli jen využít příležitosti poznat místa, na která jindy neměli šanci se podívat. „Rozhodli se poznat Turecko. Mezi městy to je velká vzdálenost, takže se chtěli zastavit v některých destinacích, zajít do vyhlášených restaurací,“ zní ve vyjádření tiskového mluvčího klubu. Fotbalisté navštívili i luxusní nákupní centrum v Neveshiru, kde si u stánku s rychlým občerstvením objednali jídlo.

Při tragédii, která se stala Šuralovi osudnou, se otevřely dveře minibusu a zatímco 6 hráčů bylo vtaženo dovnitř auta, Šural z něj vypadl. Zhruba 10 metrů byl vláčen po silnici a když k němu ostatní spoluhráči přiběhli, byl už v bezvědomí. Ačkoliv lékaři v Anadolu Medical Center dělali vše proto, aby Šural přežil, jejich snahy byly marné. K tomu, aby dojeli domů, přitom zbývalo už jen 5 kilometrů.

Mohlo by vás zajímat

Další články