Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Takhle zvládají koronavirus světové celebrity: Jennifer Aniston, Schwarzenegger a 8 dalších

Zdroj: Profimedia.cz, archiv G. Thunberg
+ Dalších 9 fotografií
karanténa
Stovky tisíc, možná miliony lidí jsou v domácí karanténě kvůli koronaviru. Patří mezi ně světové hvězdy, které se o život v izolaci pravidelně dělí na sociálních sítích. Jak zvládají současnou krizi vaše oblíbené hollywoodské hvězdy? Na to se podívejte do galerie!

1. Jennifer Aniston (51) je zatím v pohodě a karanténu zvládá s přehledem, ale její pes je na tom o poznání hůř. Prý prožívá silnou emoční krizi, svěřila herečka na sociálních sítích.

2. Lady Gaga (33) zůstala v karanténě s přítelem. "Jsme silní, hrajeme videohry a karty, staráme se o sebe. Důležité je se nestresovat, pokud to jde, a hýbat se," vzkázala zpěvačka z izolace.

3. Miley Cyrus (27) koronavirovou krizi tak trochu využila k odstartování vlastní talkshow, k fanouškům ji dostává přes sociální sítě.

4. Ashley Tisdale (34), kterou proslavil legendární Muzikál ze střední, se z karantény nehroutí, ale chybí jí rodiče. "Kéž bych je mohla obejmout," posteskla si herečka.

5. Bella Thorne (22) přišla kvůli koronaviru o oslavu výročí s přítelem, ale dobře ví, že zdraví musí dostat přednost před čímkoliv. "Oslavíme to přes FaceTime," přiznala se špetkou zklamání.

6. Sam Smith (27) se v karanténě věnuje především sledování seriálů a filmů. Nedávno se díval na horor V pasti o neznámé síle, která přinutila lidi k sebevraždám. "Musím s tím přestat, děsí mě to," smál se zpěvák sám sobě.

7. Ellen DeGeneres (62) každý den sportuje, a když si zrovna nedává do těla, tak o tom mluví na sociálních sítích.

8. Arnold Schwarzenegger (72) je v karanténě se svým oslíkem a poníkem a dělí se o zážitky s nimi.

9. Greta Thunberg (17) je v karanténě už tři týdny, dokonce si myslí, že koronavirus prodělala. Nikdo ji ale na COVID-19 netestoval.

10. Taylor Swift (30) tráví čas se svou kočkou Meredith, která si podle zpěvačky karantény vyloženě užívá. "Buďte jako Meredith," vzkázala fanouškům.

V galerii se podívejte na jejich životy v karanténě!

Související články

Další články