Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Takhle zmužněl! Tomáš Savka (36) se proměnil v chlapa a užívá si krásné rodiny

Zdroj:
+ Dalších 15 fotografií
superstar
Muzikálový zpěvák Tomáš Savka (36) je už devět měsíců otcem krásné dcerky Andulky. Jeho manželka Zuzana je sice o 11 let starší, ale málokdo by jí její věk hádal. Celá rodinka si žije pohodový život v Praze, i přesto, že Tomáš se pracovně pohybuje po celé republice. Od první řady SuperStar, ve které na sebe hodně upozornil, uplynulo 15 let a talentovaný zpěvák nelituje, že se probojoval do finálových kol. Naopak!

Tomáš v první řadě pěvecké show předvedl nejen divákům, ale i přísné porotě, že na to zkrátka má. Když se z jeho úst vypravily první tóny, mnoho lidí lapalo po dechu. Tomáš se díky SuperStar zviditelnil a díky své píli se mu dnes hodně daří.

"Momentálně hraji ve třech divadlech, mým domovským je Národní divadlo moravskoslezské v Ostravě, poté hraji v Divadle J. K. Tyla v Plzni a v Divadle Na Maninách. Mám toho celkem hodně, ale užívám si to... Navíc do toho jsem sólistou hudby Hradní stráže a Policie ČR, kde zpívám s velkou hudební kapelou. SuperStar mi hodně dala a jsem za to vděčný. Měli jsme teď všichni sraz, ale nemohl jsem právě kvůli práci, ale všem to určitě vynahradím," svěřil eXtra.cz sympatický zpěvák, který si zahrál v muzikálu Evita v roli Che, za kterou získal Cenu Thálie 2014.

Kromě lásky k hudbě se Tomáš pyšní krásnou rodinou, manželkou Zuzanou a devítiměsíční dcerou Annou Viktorií. "Jsme spolu už osm let, v manželství čtyři roky, a neměnil bych ani den. Rodina je nejvíc," dodal Tomáš, který si žije velmi spokojený život a je příkladem toho, že když někdo poctivě dělá to, co ho baví, přináší to vždy vytoužené ovoce...

Související články

Další články