Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Takhle žhavou Jasminu Alagič jste ještě neviděli! Ukázala nepřehlédnutelný dekolt a bizarní ozdobu na krku

+ Dalších 18 fotografií
FOTO UVNITŘ
Moderátorka Jasmina Alagič (29) je půvabná žena, ale mnoho lidí si všimlo, že je spíše decentní než vyzývavá. Neukazuje se polonahá, nenosí hluboké výstřihy a nikdy se zbytečně neodhaluje, i proto pro ni poslední vystoupení v Tváři bylo výzvou, které se zhostila skvěle!

Jasmina Alagič, přítelkyně slovenského rappera Rytmuse (41), je krásná žena, která spíše inklinuje k decentnímu stylu nežli k vulgárním outfitům jako jiné známé tváře. Velkou změnou pro ni proto muselo být vystoupení jako Britney Spears, která je ve spoustě svých klipů polonahá.

Jasmina ve slovenské Tváři jako Britney odzpívala hit I'm a Slave 4 U pouze v podprsence s nepřehlédnutelným dekoltem a kraťáskách. Na krku si donesla obrovskou žlutou krajtu, která podle informací TV Markíza vážila 37 kilogramů.

I když měla obrovský strach, nakonec se překonala a zvládla jak hada, tak odvážný outfit, který jí připravili. Její vystoupení totiž mělo připomínat legendární show Britney Spears na MTV Music Awards v roce 2001.

Mohlo by vás zajímat

Další články