Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Takhle žena neskutečně trpí! Její tělo pokrývá několik tisíc bolestivých nádorů!

Libby Huffer nemá život opravdu lehký!
+ Dalších 6 fotografií
Američanka Libby Huffer musela kvůli své nemoci snést již mnoho nepříjemných poznámek. V pěti letech jí lékaři diagnostikovali neurofibromatózu, která stojí za tím, že má dnes Libby na svém těle přes 5 500 nádorů. Ty jí způsobují bolest i při obyčejném objetí.

Do svých pěti let byla Američanka Libby Huffer úplně obyčejným dítětem, které by nevzbuzovalo žádnou pozornost. Maximálně tím, jak zlobí.

Jenomže doba, kdy Libby byla šťastné a bezstarostné dítě, se hodně rychle změnila. Těsně po pátém roku života holčičky lékaři diagnostikovali dívce velmi závažnou nemoc, která se jmenuje neurofibromatóza. Od té doby se malé Libby změnil celý život.

Tahle nemoc je velmi vzácná a způsobuje mnohočetné nádory, zasahující nervovou soustavu.

Proto má dnes Libby na těle více než 5 500 nádorů. Její každodenní pohyb jí přináší velké bolesti a nepříjemnosti. Kdyby se Libby rozhodla mít děti, měla by se mít na pozoru, protože tahle zákeřná nemoc je genetická.

Mohlo by vás zajímat

Další články