Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Takhle zemřít nechcete! 5 nejdivnějších nehod, ve kterých hrály hlavní roli sexuální pomůcky!

Sex může být pořádně nebezpečnou záležitostí.
Zemřít při sexu? Jasná volba mnoha lidí. Jenže následující seznam je od toho asi odradí. Přečtěte si, co se také může stát při milování a na jaké nápady raději rychle zapomenout!

1. Bradavky s elektřinou

Toby Taylor z americké Pensylvánie se společně s manželkou rozhodl, že si zpestří sexuální život trochou elektřiny. Připnul proto Kirsten svorky na bradavky a pustil do nich proud. Manželce se to zpočátku líbilo, jenže když experiment znovu zopakovali, tak už její tělo nápor proudu nezvládlo a ona zemřela.

2. Cement patří na stavbu

Nejšílenější případ své kariéry a pravděpodobně i našeho seznamu popsal v anonymním rozhovoru jeden americký lékař. Staral se totiž o pacienta, který se společně se svým partnerem rozhodl zpestřit sex pomocí cementu. Ano, cementu. Vzali trychtýř, vybrali otvor… No a pak byli překvapeni, jak rychle cement vlastně tvrdne. Takhle tvrdě to chlapec asi nechtěl.

3. Kutilství se nevyplácí

Mileneckému páru z Marylandu se nezdála velikost jednoho z jejich vibrátorů, a tak se rozhodli, že ho upraví pilou. Přímo během sexu. Následovalo mnoho krve, mnoho řevu a rychlá cesta do nemocnice. Všichni až na vibrátor naštěstí přežili.

4. Žárovky mají POUZE JEDEN účel

Mladý muž z Chorvatska se (po vzoru bláznivých komedií) před několika lety rozhodl, že by byl skvělý nápad strčit si žárovku do análního otvoru. Ta se zcela logicky okamžitě roztříštila, způsobila mu těžké vnitřní krvácení, z čehož skoro vykrvácel k smrti.

5. I kněží mají rádi zeleninu

Angličtí duchovní mají zřejmě nějaké speciální předpisy ohledně věšení závěsů. Jinak si nelze vysvětlit incident ze Sheffieldu, který se stal před 7 lety. Britský kněz tam byl dovezen do nemocnice s bramborou v análním otvoru. Tvrdil, že se stěhoval a prostě na ni dosedl. Zda tomu věříte, nebo ne, necháme na vás. Jen to, Ježíši Kriste, doma nezkoušejte.

Mohlo by vás zajímat

Další články