Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Takhle že vypadá manželka pana Greye z 50 odstínů svobody? Dakota Johnson ukázala prsa jako psí ouška!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Není tomu dlouho, co do kin vstoupil poslední díl erotické trilogie. Padesát odstínů svobody válcuje kina a vede si poměrně obstojně. Submisivní Anastacia Grey, kterou hraje Dakota Johnson, se ve třetím díle prezentuje jako dokonalá ženuška. Ve skutečnosti tomu tak není ani náhodou. Nedávno se blýskla na červeném koberci a rozhodně se nebylo na co dívat. Její prsa totiž vypadala jako psí ouška. Povislá a vytahaná.

Nejdříve Padesát odstínů šedi, pak temnoty a dočkali jsme se konečně posledního dílu Padesáti odstínů svobody. Společně s Jamiem Dornanem je hlavní protagonistkou Dakota Johnson, která se nedávno ukázala na červeném koberci. A nebyl to pěkný pohled. Tohle že má být dokonalá manželka samečka, jakým je filmový Christian Grey?

Na filmovém festivalu v Benátkách se předvedla v růžových šatech, které k její bílé pleti zrovna moc nesednou. Krom toho měla zvolit jiný druh výstřihu. V tomto to vypadá, že jsou její prsa neforemná a povislá. Dakota by s tím měla něco dělat, pokud se chce v budoucnu ještě odhalovat na filmových plátnech.

Související články

Další články